Lietuvos krepšinio lygos (LKL) „Visų žvaigždžių“ rungtynėse pergalę šventė „Lietuvos“ komanda, „Šiaulių“ arenoje 122:114 (36:23, 31:25, 26:31, 29:25) pranokusi iš legionierių sudarytą „Time Team“ ekipą.

Įspūdingiausiu žaidėju buvo išrinktas Vilniaus „Lietuvos ryto“ vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas.

„Lietuviai“ kiekvieną ataką stengėsi atlikti itin efektingai, bet ne visada komandos planai buvo įgyvendinami. „Time Team“ taip pat žaidė gražiai, bet įspūdingiau rungtyniavę lietuviai sulaukė ne tik sirgalių ovacijų, bet ir teigiamo rezultato - 15:10. M.Kalnietis sau pasimetęs kamuolį nuo žemės įkrovė į krepšį, o čia pat kitoje atakoje dėjimu žiūrovus pradžiugino ir retai tai darantis M.Brownas. M.Kalnietis pasitelkė ir toliašaudę artileriją, galingai į krepšį kamuolį įdėjo ir M.Kuzminskas, o skirtumas išaugo iki dviženklio - 26:16. Po pirmojo linksmo ir kūrybingo kėlinio pirmavo „Lietuviai“ - 36:23.

Antrojo ketvirčio pradžios herojumi tapo A.Šikšnius, iš pradžių įdėjęs į krepšį po perdavimo nuo vidurio aikštės, o po to ir įspūdingu skrydžiu pradžiuginęs „Šiaulių“ arenoje susirinkusius krepšinio gerbėjus (45:36). Susitikimą trumpam nutraukė S.Jasaičio šokių pamokos keturiems konkurso dalyviams, kurie kovojo dėl geriausio šokėjo prizo. Po trumpos pauzės „Time Team“ ėmė vytis varžovus (45:50). R.Broadusas sirgalius norėjo nustebinti dėjimu, tačiau atlikti efektingo žaidimo elemento nepavyko, bet jį pataisė J.Valančiūnas, įkrovęs į savo krepšį. Kitos atakos metu jaunasis Lietuvos talentas jau galingai krovė į „Time Team“ krepšį. R.Broadusas bandė įdėti užsimetus kamuolį nuo lentos, bet pavyko tik paprastai pelnyti du taškus. Po 16 minučių kovos 67:58 priekyje buvo „Lietuviai“.

M.Pocius nežiūrėdamas per save užmetė kamuolį virš krepšio J.Valančiūnui, o šis žinojo, ką su juo daryti. Savus sirgalius džiugino D.Weaveris, gražiai dėjęs į „Lietuvių“ krepšį bent kelis kartus. Iš jo estafetę perėmė M.Pocius bei M.Kalnietis ir M.Kuzminskas. Tiesa, „Lietuvių“ lyderiui M.Kalniečiui iš vidurio aikštės pataikyti nepavyko. Į dalyvio vaidmenį įsijautęs teisėjas V.Mačiulaitis nusprendė pelnyti du taškus „Time Team“ komandai. Prieš lemiamą rungtynių dalį „Time Team“ alsavo priešininkams į nugaras - 89:93.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje A.Šikšnius pratęsė savo tradiciją krauti į krepšį. Jam puikiai talkino A.Juškevičius. Pertraukėlės metu savo sugebėjimus demonstravo dėjimų konkurse dalyvavę mažamečiai vaikai. Visgi jie neapsiėjo be „bokštų“ B.Marjanovičiaus ir J.Valančiūno pagalbos. „Šiaulius“ arenos žiūrovus iš vietų išjudino A.Šikšniaus dėjimas, pagavus kamuolį ore. Čia pat iš užribio kamuolį išmetęs M.Pocius lyg ant lėkštutės pakabino jį virš krepšio J.Valančiūnui - lietuvis nepasišiukšlino. Likus 3,5 min. „Lietuviai“ galėjo pasigirti nežymia persvara - 109:107. Po ilgos pertraukos M.Bjelica išvedė „Time Team“ komandą į priekį (112:109). Bandymus perimti iniciatyvą užgožė M.Pociaus dvitaškis ir A.Šikšniaus skrydis - 113:112. Įspūdingai į krepšį krovė M.Pocius, padidinęs pranašumą ir įtvirtinęs pergalę (118:114).

„Lietuviai“: M.Pocius 21 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), J.Valančiūnas 18 (10 atk. kam.), A.Šikšnius 17, M.Kalnietis 15, P.Jankūnas 13 (7 atk. kam.), M.Gecevičius 9, A.Juškevičius ir M.Kuzminskas po 8, A.Kieža 6, S.Jasaitis 4, V.Šarakauskas 3.

„Time Team“: R.Broadusas 25, B.Newley 15, M.Bjelica 14, B.Marjanovičius 13, D.Weaveris 12, D.Collinsas 10 (5 rez. perd.), D.J.Strawberry 7, E.Kalve 6, M.Brownas ir K.Bajramovičius 5, T.Watsonas 2.

„Lietuvių“ komandai vadovavo Antanas Sireika, o „Time Team“ žaidimui dirigavo Aleksandras Trifunovičius.