Lietuviai „Prokom Trefl“ klubui pelnė 34 taškus

Tryliktą pergalę šešioliktose Lenkijos vyrų krepšinio pirmenybių reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir trylikos komandų turnyro lyderio poziciją susigrąžino Tomo Pačėso treniruojamas čempionas Sopoto "Prokom Trefl" klubas su trimis lietuviais.

Šeštadienį namuose Sopoto krepšininkai 83:71 (26:17, 18:23, 20:15, 19:16) nugalėjo penktojoje pozicijoje esantį Svecio "Polpak S.A." (9 pergalės ir 8 pralaimėjimai) penketuką.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Simonas Serapinas pelnė 24 taškus, sugriebė 1 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo, penkis prasižengė ir privertė varžovus prasižengti net 8 kartus. Per 32 su puse minutės jis pataikė 3 tritaškius iš 4, 2 dvitaškius iš 3 ir realizavo net 11 baudų metimų iš 15.

35 minutes žaidusio Donato Slaninos sąskaitoje - 8 (tritaškiai 2/8, dvitaškiai 0/2, baudos 2/2) taškai, 4 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai bei 4 rezultatyvūs perdavimai, o Tomas Masiulis per 24 minutes pelnė 2 (tritaškiai 0/1, dvitaškiai 1/1) taškus, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Antroje vietoje esanti Vloclaveko "Anwil" komanda taip pat laimėjo 13 rungtynių iš 16-os.

Septintąją nesėkmę septynioliktosiose rungtynėse patyrė ketvirtoje vietoje esanti Rimo Kurtinaičio vadovaujama Vroclavo "ASCO Šląsk" ekipa su dviem lietuviais, svečiuose 65:82 (19:19, 9:23, 13:17, 24:23) nusileidusi trečioje vietoje esantiems Zgoželeco "PGE Turow" (12/4) krepšininkams.

Andrius Giedraitis šiame susitikime per 20 su puse minutės pelnė 5 (tritaškiai 1/1, dvitaškiai 1/3) taškus ir atkovojo 2 kamuolius, o nepilnas 8 minutes aikštelėje praleidęs Aivaras Kiaušas prametė abu dvitaškius ir sugriebė 1 kamuolį.

Kitų šeštadienio Lenkijos krepšinio lygos XVIII turo mačų rezultatai:

Košalino AZS - Kvidzyno "Bank BPS Basket" 79:77

Starogardo "Polpharma" - Valbžycho "Gornik" 79:84

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Sopoto "Prokom Trefl" 16 13  3  1313:1159  29

2. Vloclaveko "Anwil" 16 13  3  1246:1150  29

3. Zgoželeco "PGE Turow" 16 12  4  1251:1106  28

4. Vroclavo "ASCO Šląsk" 17 10  7  1307:1285  27

5. Svecio "Polpak S.A." 17  9  8  1257:1298  26

6. Ostruvo "Atlas Stal" 16  8  8  1291:1296  24

7. Valbžycho "Gornik" 17  7 10  1241:1321  24

8. Kolobžego "Kotwica" 16  7  9  1249:1279  23