Trečiąją nesėkmę per paskutinius keturis mačus Eurolygoje patyrė Sankt Peterburgo „Zenit“ (3/3) komanda su dviemis lietuviais.

Rusijos klubas namuose 68:75 (13:22, 27:17, 17:20, 11:16) nusileido Madrido „Real“ (5/1) krepšininkams, kuriems tai buvo ketvirtoji pergalė paeiliui turnyre.

14 minučių ant parketo praleidęs Mindaugas Kuzminskas pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, išprovokavo pražangą, 2 sykius pats pažeidė taisykles ir mačą baigė su 0 naudingumo balų.

Artūras Gudaitis per 21 minutę pasižymėjo 6 taškais (2/3 dvit., 2/4 baud.), 7 atkovotais kamuoliais, rezultatyviu perdavimu, 4 išprovokuotomis ir 2 asmeninėmis pražangomis bei 12 naudingumo balų.

Svečiai iš Ispanijos sostinės sėkmingiau pradėjo susitikimą ir jau pirmajame kėlinyje sugebėjo atsiplėšti nuo varžovų (13:22).

Baltos vėliavos aikštės šeimininkai neketino kelti ir antrajame ketvirtyje po atkarpos 7-0 sugrįžo į rungtynes (32:33), o prieš pat ilgąją pertrauką ir persvėrė rezultatą (40:37).

Antroje rungtynių dalyje Madrido krepšininkai susigrąžino kontrolę. Pastarieji trečiajame kėlinyje pelnė 9 taškus be atsako ir įsiveržė į priekį (50:55).

Ketvirtajame kėlinyje „karališkasis“ klubas dar labiau padidino atstumą (61:73) ir išsivežė pergalę iš Rusijos.

„Zenit“: Billy Baronas 14 (1/1 dvit., 4/10 trit.), Jordanas Loydas 11 (5 rez. perd., 8 išpr. praž.), Mateuszas Ponitka 10, Jordanas Mickey 9.

„Real“: Thomas Heurtelis 15 (4/7 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud., 6 rez. perd.), Walteris Tavaresas 14, Fabienas Causeur 13, Guerschonas Yabusele 11, Alberto Abalde 9.