Penktąją pergalę iš eilės Italijos krepšinio čempionate iškovojo du lietuvius savo gretose turinti Sienos „Montepaschi“ ekipa, kuri sekmadienį namuose 109:82 (27:22, 27:22, 26:22, 29:16) sutriuškino Bologijos GMAC krepšininkus.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Rimantas Kaukėnas, kuris per 26 minutes pelnė 19 (dvitaškiai 8/10, baudos 3/3) taškų, atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo 5 kartus, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir pats 3 kartus pažeidė taisykles.

21 minutę aikštelėje praleidęs Kšyštofas Lavrinovičius surinko 17 (dvitaškiai 3/6, tritaškiai 2/2, baudos 5/6) taškų, atkovojo 10 kamuolių, blokavo varžovo metimą, 3 kartys suklydo, išprovokavo 4 varžovų pražangas, sykį pažeidė taisykles ir surinkęs 30 naudingumo balų buvo naudingiausias mačo žaidėjas.

Po 15 taškų prie pergalės pridėjo Terrellas McIntyre'as, Morrisas Finley ir Romainas Sato.

Svečių gretose išsiskyrė Qyntelis Woodsas (19 tšk.), Stefano Mancinelli (16 tšk.) bei Jamontas Gordonas (14 tšk.).