Trečią pergalę FIBA Čempionų lygos C grupės varžybose trečiadienį iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ (3/4) krepšininkai.

Vyriausiojo komandos trenerio Nenado Čanako kariauna namuose užtikrintai kontroliavo rungtynių eigą ir 78:67 (17:9, 24:20, 17:24, 20:14) palaužė Fuenlabrados „Montakit“ (3/4) ekipą.

Po trečiojo kėlinio Panevėžio klubas pirmavo 5 taškais, o lemiamo ketvirčio metu spurtavo 10:4 ir įgijo 11 taškų pranašumą.

Likus 2 minutėms Saulius Kulvietis smeigė tritaškį ir „Lietkabelio“ persvarą padidino iki 14 taškų.

Ispanų komandos sudėtyje šiose rungtynėse ant parketo neišvydome buvusio Kauno „Žalgirio“ simbolio Marko Popovičiaus.

„Lietkabelis“: Simas Jasaitis 17 (5/6 trit., 8 atk. kam., 25 naud. bal.), Vaidas Kariniauskas 13 (5/6 dvit.), Saulius Kulvietis 12 (6 atk. kam.), Paulius Valinskas 11, Donatas Tarolis 8 (7 atk. kam.).

„Montakit“: Francisco Cruzas 20, Lucas Nogueira 12 (6/9 dvit., 6 atk. kam., 14 naud. bal.), Danielis Clarkas 8, Luka Rupnikas 7.