LFF taurės turės naujus čempionus. Titulą gynę Vilniaus „Žalgiris“ baigė pasirodymą turnyre, kai aštuntfinalyje svečiuose 0:3 pralaimėjo „Kauno Žalgirio“ komandai.

„Kauno Žalgirio“ komanda išsiveržė į priekį, kai artėjant pirmajm kėliniui prie pabaigos po Antono Fase perdavimo Rosario Latouchent`as kairiu kraštu įsiveržė į baudos aikštelę ir pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą.

Antrasis įvartis krito po pertraukos, kai 58 min. X. Auzmendi suklaidino S. Vučurą bei K. Kažukolovą ir pasiuntė kamuolį į vartus.

Galiausiai maču artėjant prie pabaigos 80 min. krito kuriozinis įvartis, kai „Žalgirio“ vartininkas T. Duka skubėdamas išmušti kamuolį nuo vartų pataikė S. Vučurui į nugarą ir kamuolys įskriejo į vartus.

„Kauno Žalgiris“ šventė užtikrintą pergalę ir pateko į ketvirtfinalį.