Keturioliktą pergalę aštuonioliktose Lenkijos vyrų krepšinio pirmenybių reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei trylikos komandų turnyro vienvaldžio lyderio poziciją susigrąžino Tomo Pačėso treniruojamas čempionas Sopoto "Prokom Trefl" klubas su trimis lietuviais, šeštadienį namuose 96:81 (28:22, 21:19, 19:15, 28:25) įveikęs vienuoliktojoje pozicijoje esančius Košalino AZS (7 pergalės ir 11 pralaimėjimų) krepšininkus.

Donatas Slanina nugalėtojams pelnė 11 taškų, po krepšiais atkovojo 2 kamuolius atliko rezultatyvų perdavimą, 4 kartus suklydo bei kartą prasižengė. Per 14 minutes jis pataikė visus 3 tritaškius, prametė visus 3 dvitaškius bei realizavo abu baudų metimus.

8 taškus į svečių krepšį įmetė Simonas Serapinas, per 25 su puse minutės pataikė 1 tritaškį iš 2, 2 dvitaškius iš 3 bei 1 baudos metimą iš 2. Be to, jos sugriebė 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą 3 kartus suklydo bei surinko dvi pražangas.

Tomo Masiulio sąskaitoje - 7 (tritaškiai 0/1, dvitaškiai 3/3, baudos 1/3) taškai bei 3 po krepšiais atkovoti kamuoliai (9 min. 34 sek.).

Į penktąją vietą turnyre pakilo Gintaro Kadžiulio Ostruvo "Atlas Stal" (10/8) komanda, namuose 73:64 (12:12, 14:18, 27:21, 20:13) įveikusi ketvirtojoje pozicijoje esančią Rimo Kurtinaičio treniruojamą Vroclavo "ASCO Šląsk" (11/8) ekipą su dviem lietuviais.

G. Kadžiulis nugalėtojams pelnė 17 taškų, po krepšiu sugriebė 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 4 kartus suklydo. Per 32 minutes jis pataikė 2 tritaškius iš 4, 3 dvitaškius iš 5 bei 5 baudų metimus iš 6.

Andrius Giedraitis per 20 minučių į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 2 (tritaškiai 0/2, dvitaškiai 1/4) taškus, o Aivaras Kiaušas (21:29) prametė vienintelį dvitaškį.

Į dešimtąją vietą pakilo Manto Česnauskio Slupsko "Energa Czarni" klubas, namuose po pratęsimo 73:70 (18:22, 24:14, 11:7, 10:20, 10:7) įveikęs Valbžycho "Gornik" krepšininkus.

Lietuvio sąskaitoje - 10 (tritaškiai 0/2, dvitaškiai 4/8, baudos 2/2) taškų, 4 sugriebti kamuoliai, 2 perdavimai, klaida bei 2 pražangos (38:29).

Kitame šeštadienio mače Zgoželeco "PGE Turow" komanda savo aikštelėje po pratęsimo 72:74 (19:19, 22:21, 15:7, 14:23, 2:4) pralaimėjo Kvidzyno "Bank BPS Basket" ekipai.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):