Pergalingai Lenkijos vyrų krepšinio pirmenybių ketvirtfinalio iki trijų pergalių seriją pradėjo čempiono titulą ginantis Sopoto "Prokom Trefl" klubas su trimis lietuviais, trečiadienį namuose 100:62 (28:14, 21:11, 23:19, 28:18) sutriuškinęs Gdansko Starogardo "Polpharma" penketuką.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Adamas Wojcikas ir Donatas Slanina, pelnę atitinkamai 18 ir 17 taškų.

Lietuvis per 23 minutes pataikė 5 tritaškius iš 7 ir vienintelį mestą dvitaškį, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

22 su puse minutes žaidęs Tomas Pačėsas nugalėtojams pelnė 5 taškus (tritaškiai 1/4, dvitaškiai 1/1), sugriebė 4 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus, o 16 su puse minutės žaidusio Tomo Masiulio sąskaitoje 4 taškai (dvitaškiai 2/3), 3 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

Antrosios serijos rungtynės ketvirtadienį vėl bus žaidžiamos Sopote.

Nesėkmę antrosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse patyrė Slupsko "Energa Czarni" klubas su Mantu Česnauskiu bei Evaldu Jociu trečiadienį išvykoje 57:66 (14:18, 18:10, 12:14, 13:24) nusileidęs šalies vicečempionams Vloclaveko "Anwil" krepšininkams, kurie išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą - 1:1.

Pirmąsias rungtynes Vloclaveke "Energa Czarni" komanda antradienį laimėjo po dviejų pratęsimų rezultatu 96:86.

M. Česnauskis trečiadienį į aikštės šeimininkų krepšį įmetė 15 taškų ir kartu su Aleksandru Kudriavcevu buvo rezultatyviausi Slupsko ekipoje.

Lietuvis per 28 minutes pataikė abu tritaškius, 4 dvitaškius iš 5, realizavo 1 baudos metimą iš 3, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Beveik 21 minutę (20:43) žaidęs E. Jocys trečiadienį pelnė tik 2 taškus (tritaškiai 0/2, dvitaškiai 1/3, baudos 0/1), po krepšiais atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Trečiosios serijos rungtynės sekmadienį vyks jau Slupske.

Kitų antradienio Lenkijos vyrų krepšinio čempionato antrųjų ketvirtfinalio mačų rezultatai:
Zgoželeco "BOT Turow" - Ostruvo "Gipsar Stal"           85:65
Vroclavo "ASCO Šląsk" - Svecio "Polpak"                 73:64