Šeštadienio vakarą Anglijos „Premier” lygoje buvo žaidžiamos dar keturios 11-ojo turo rungtynės. Kiek anksčiau pergalę iškovojo „Manchester United”, o vėliau vykusiose dvikovose netrūko intrigų bei įvarčių.

„Leicester City” futbolininkai išreiškė savotišką pagarbą prieš kelias dienas žuvusiam klubo savininkui ir išvykos rungtynėse rezultatu 1:0 (0:0) įveikė „Cardiff” futbolininkus.

Vienintelį rungtynių įvartį 55-ą minutę pelnė D. Gray'us. Šeimininkai per likusį laiką taip ir nesukūrė pavojingų atakų ir progų išlyginti rezultatą.

Po šios pergalės Lesterio komanda pakilo į 10-ą turnyrinės lentelės vietą, „Cardiff” po dar vieno pralaimėjimo išlieka lentelės dunge, 18-oje vietoje.

Londone vykusi vietos „West Ham” ir „Burnley” komandų akistata žiūrovams padovanojo net šešis įvarčius. Keturis mušė šeimininkai, jie šventė pergalę rezultatu 4:2 (1:1).

Aukštą žaidimo tempą visų rungtynių metu išlaikę Londono futbolininkai pirmą savo įvartį pelnė jau 10-ą minutę, kai pasižymėjo M. Arnautovičius. Tiesa, pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino J. Gundmundssonas (1:1).

Antrajame kėlinyje prasidėjo įvarčių lietus, kuris pelnytai sėkmingiau susiklostė šeimininkams. 68-ą minutę po F. Andersono įvarčio rezultatas tapo 2:1, tačiau 77-ąją pasižymėjo vos aikštėje pasirodęs Ch. Woodas (2:2).

Rungtynių nugalėtojas paaiškėjo tik dvikovos pabaigoje. 84-ą ir 92-ą minutę „West Ham” pergalę garantavo dar vienas F. Andersono įvartis ir Chicharito tikslus smūgis.

Po šios pergalės Londono komanda kyla į 13-ąją vietą, „Burnley” lieka 15-i.