Atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynėse Vilniuje trečiadienio vakarą sužaistas dar vienas trileris. Pramogų arenoje tik po dramatiškos kovos vietos „Ober – Haus“ 5:7 (0:3, 4:2, 1:2) nusileido Elektrėnų „Lokiams – Poseidonui“, praneša hockey.lt.

Elektrėnų klubas nieko nelaukdamas ėmė tvarkyti reikalus jau pirmajame kėlinyje ir po Vladimiro Fiščevo (01:52), Valdo Škadausko (17:06) ir Laisvydo Kudrevičiaus (17:51) įvarčių pabėgo 3:0.

Antrajame kėlinyje Dominykas Škadauskas (25:02) pridėjo dar vieną įvartį ir svečiai patikėjo pergale.

Tačiau dviejų žaidėjų persvarą netrukus išnaudojo Edvinas Stankevičius (26:00), įvartį pridėjo Ervinas Bazevičius (28:29) ir intriga sugrįžo.

L.Kudrevičius (29:27) trumpam grąžino Elektrėnų klubui trijų įvarčių persvarą, tačiau įsibėgėjusių vilniečių sustabdyti nebepavyko. E.Stankevičius (35:51) ir Dominykas Bisturys (37:05) sušvelnino skirtumą iki minimumo 4:5.

Trečiame kėlinyje L.Kudrevičius (47:34) dar kartą pelnė įvartį, o vilniečiai atsakė Dangyro Rimkaus smūgiu (50:18) ir skirtumas liko minimalus.

„Ober – Haus“ komanda viską sugadino dviem pašalinimais priešpaskutinę minutę ir Rolandas Aliukonis (58:35) pelnė lemiamą įvartį ir Elektrėnų klubas šventė sunkią pergalę 7:5.

„Ober – Haus“ – Lokiai – Poseidonas“ 5:7 (0:3, 4:2, 1:2).

„Ober – Haus“: E.Stankevičius 2, E.Bazevičius, D.Bisturys, D.Rimkus po 1 įvartį.

„Lokiai – Poseidonas“: L.Kudrevičius 3, V.Fiščevas, V.Škadauskas, D.Škadauskas, R.Aliukonis po 1 įvartį.

Atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

7. Rokiškio „Rokiškis“ 2 0 0 0 2 4:15 0

Kitos čempionato rungtynės įvyks spalio 23 dieną, 19.45 val., Kauno ledo arenoje, kur susitiks vietos „Baltų ainiai“ ir Vilniaus „Hockey Punks“.