Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) I diviziono Vakarų konferencijoje įvyko dar vienerios rungtynės. Klaipėdos „Baltija“ rezultatu 13:2 (2:0, 3:2, 8:0)  be didesnio vargo nugalėjo Klaipėdos „Torą“, praneša hockey.lt.

„Baltija“ yra šios konferencijos favoritė, „Toras“ praėjusiais metais konferencijoje liko paskutinis. Nepaisant išankstinių prognozių, „Baltija“ ilgai ieškojo kelių prie varžovų vartų, kol pirmojo kėlinio gale juos „atrakino“ du kartus.

„Toras“ nesiruošė pasiduoti ir antrojo kėlinio pradžioje sušvelnino rezultatą iki 1:2, o vėliau dar kartą pademonstravo charakterį, švelnindami skirtumą iki 2:3. Tiesa, antrojo kėlinio pabaigoje „Baltija“ padidino skirtumą iki 5:2 ir varžovams priartėti nebeleido.

Paskutiniajame kėlinyje „Baltija“ įrodė pranašumą ir tapo Vakarų konferencijos lydere.

„Baltija“ – „Toras“ 13:2 (2:0, 3:2, 8:0).

„Baltija“: M.Ušakovas 3, J.Merkutovas, V.Strazdas, A.Novikas po 2, A.Konovalovas, V.Vaičiulionis, J.Stepeninas, A.Krasauskas po 1 įvartį.

„Toras“: L.Garbonis 2 įvarčiai.

I diviziono „Vakarų“ diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

7. Klaipėdos „Toras“            1 0 0  0  1    2:13  0

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną  įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.