Lietuvos ledo ritulio čempionate trečiadienio vakarą susitiko lyderiai. Kauno ledo arenoje vietos „Baltų ainiai“ priėmė taškų čempionate dar nepraradusią Elektrėnų „Energiją“ ir nuotaikos sugadinti varžovams nesugebėjo – pralaimėta rezultatu 3:7 (1:3, 1:1, 1:3). Kauniečiai lygiai kovojo su varžovais pirmąsias penkias minutes iki pirmosios klaidos. Pažeidus taisykles Jonui Vikniui, Aivaras Bendžius išnaudojo daugumą (05:24) ir išvedė „Energiją“ į priekį. Ilgai nereikėjo laukti ir antrojo įvarčio, kuris krito analogiškoje situacijoje – tik pasibaigus Jevgenijaus Čiugajaus pašalinimui įvartį pelnė Justinas Vėželis (07:46). J.Čiugajui pamokos neužteko ir po dar vienos j pražangos įvartį daugumoje pelnė Povilas Verenis (09:50). „Baltų ainiai“ vėliavos nekėlė ir po gražios kombinacijos vienas prieš „Energijos“ vartininką Donatą Žukovą išvestas Erminas Gutauskas (17:10) sušvelnino skirtumą iki 1:3. Antrajame kėlinyje „Baltų ainiai“ bandė įvaryti varžovui baimės – sušvelnino skirtumą iki 2:3, kai pasižymėjo Povilas Jagelavičius (28:08). Perėmę iniciatyvą kauniečiai pramiegojo P.Verenį, kuris pelnė antrą įvartį rungtynėse (37:35) ir vėl padidino „Energijos“ pranašumą iki dviejų įvarčių. Trečiojo kėlinio pradžioje „Energija“ pasiuntė kauniečiams rimtą signalą, pelnę įvartį mažumoje. Pasižymėjo A.Bendžius (40:27). Šeimininkai kovojo toliau, tačiau įvarčius mušė varžovai. Iš pradžių Ugnius Čižas (51:36), o 20 sekundžių Edvinas Boroška (51:55) padidino skirtumą iki 7:2. Rungtynių pabaigoje Tomas Fediakinas sušvelnino skirtumą (57:39), o paskutinė dvikovos sekundę Marius Černiauskas sukirto ritulį į virpstą – „Energija“ iškovojo jau šeštąją pergalę iš eilės. Kitos Lietuvos čempionato rungtynės įvyks kitą antradienį Vilniuje, kur Pramogų arenos didžiojoje salėje Vilniaus „Hockey Punks“ priims Juodupės „Juodupę“. Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai): 1. Elektrėnų „Energija“ 6 6 0 0 0 54:21 18 2. Kauno „Baltų ainiai“ 5 3 0 1 1 31:19 10

3. Rokiškio „Rokiškis“ 4 2 1 0 0 21:17 8

4. Juodupės „Juodupė“ 3 2 0 0 1 9:11 6

5. Vilniaus „Hockey Punks“ 4 2 0 0 2 19:22 6

6. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 6 1 0 0 5 26:38 3

7. Elektrėnų „ESSM-2000“ 6 0 0 0 6 22:54 0