0
TV3

Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Vakarų konferencijoje Klaipėdos „Baltija“ Šiauliuose 7:4 (0:0, 4:0, 3:4) įveikė vietos „Ledo liniją“ ir atsirevanšavo už pirmojo rato pralaimėjimą Klaipėdoje po baudinių serijos, teigiama pranešime spaudai.

Įtemptoje dvikovoje „Baltija“ ilgai vargo, kol rado būdą, kaip įveikti šiauliečių gynybą. Tik antrojo kėlinio 7 minutę Jurijui Merkutovui pavyko atrakinti varžovų vartus. Po šio įvarčio klaipėdiečiai varžovų gynybos zonoje ėmė jaustis kaip namie ir iki antrojo kėlinio pabaigos pelnė dar 3 įvarčius.

Ir paskutiniajame kėlinyje „Baltija“ nemažino apsukų, kol rezultatas tapo 7:1.

Tik tuomet klaipėdiečiai stabtelėjo, leidę varžovams pelnyti 3 įvarčius per 4 minutes, tačiau tai tebuvo menka paguoda aikštelės šeimininkams.

„Baltija“ su šia pergalę ne tik pasiekė revanšą, tačiau ir grįžo į sau įprastą poziciją konferencijoje – pirmąją vietą.

„Ledo linija“ – „Baltija“ 4:7 (0:0, 0:4, 4:3).

„Ledo linija“: S.Krumkačius, V.Parchomenka, A.Blažinskas, E.Trankalis po 1 įvartį.

„Baltija“: A.Novikas, J.Merkutovas po 2, A.Konovalovas, N.Timofejevas, J.Novikovas po 1 įvartį.

I diviziono Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Klaipėdos „Baltija“ 6 5 0 1 0 45:26 16

2. Šiaulių „Ledo linija“ 8 4 2 0 2 39:33 16

3. Kaliningrado „Delovaja rus 2“ 6 4 2 0 2 36:25 12

4. Kretingos „Grifai“ 4 1 0 0 3 10:24 3

5. Klaipėdos „Kirai“ 7 0 0 0 7 29:51 0

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.