Šeštadienio naktį paaiškėjo Ispanijos Karaliaus taurės nugalėtojas, kuriuo po 40 metų pertraukos tapo Bilbao „Athletic“ klubas. Finalo rungtynėse baskai po baudinių serijos 2:1 (0:1) palaužė „Mallorca“ komandą.

Per visą klubo istoriją „Athletic“ „Copa del Rey“ titulą yra laimėjusi 24 kartus. Paskutinį kartą čempionais jie tapo 1983-1984 metų sezone.  Rungtynėse pirmoji pasižymėjo „Mallorca“ komanda, kurios gretose pasižymėjo Danielis Rodriguezas.

Atsiliekančiųjų gretose atsidūrusi „Athletic“ ekipa perėmė iniciatyvą, o antrojo kėlinio pradžioje Oihanas Sancetas rezultatą išlygino.

Tiek ir per likusią rungtynių dalį, tiek ir pratęsime daugiau įvarčių žiūrovai neišvydo, tad taurės likimas spendėsi vienuolikos metrų baudinių serijoje.

Jos metu „Athletic“ smūgiavo nepriekaištingai, o varžovams pavyko realizuoti tik dvi progas iš keturių.