Latvijos rinktinė (2-0) įsirašė antrą pergalę Europos čempionato atrankoje. Italo Luca Banchi treniruojami latviai namuose 64:52 (15:10, 16:17, 14:11, 19:14) įveikė Slovakijos rinktinę (0-2).

Primename, kad primose atrankos rungtynėse latviai įveikė Ispaniją. Jie šį langą pabaigs pirmoje C grupės vietoje.

Primename, kad į Europos pirmenybes keliaus po tris stipriausias pogrupių komandas.

Mačo eigą kontroliavę latviai per visą mačą atsiliko vos 20 sekundžių, varžovus trumpai į priekį praleidę trečiajame kėlinyje. Vėliau tvirta šeimininkų gynyba neleido suabejoti mačo baigtimi. Latvija turėjo aiškų lyderį – Andrejus Gražulis per 26 minutes surinko 18 taškų (2/3 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 8/10 baudų metimų), 9 atkovotus kamuolius, bloką, 3 pražangas, 2 klaidas ir 22 naudingumo balus.

Vieninteliu kitu dviženklininku nugalėtojų gretose tapo 11 taškų pelnęs Kristeris Zorikas (4 rez. perd.), 7 pridėjo Rihardas Lomažas.

Slovakijos rinktinėje 12 taškų pelnė Šimonas Krajčovičius (1/6 tritaškių), 11 – Mario Ihringas (5 atk. kam., 6 rez. perd., 3/14 metimų), 9 – Vladimiras Brodziansky. „Šiaulių“ aukštaūgis Tomašas Pavelka per 14 minučių liko be taškų.

Latviai tapo C grupės lyderiais, nors atrankoje pergalės jiems nėra būtinos – vietą Europos čempionate jie jau turi kaip vienos iš grupių šeimininkai.