Vienuoliktą nesėkmę dvidešimt ketvirtosiose Latvijos vyrų krepšinio lygos rungtynėse patyrė penktą vietą užimantis „BK Jėkabpils“ klubas su Modestu Kumpiu ir Ronaldu Rutkausku, svečiuose 68:100 (22:18, 13:29, 17:32, 16:21) pralaimėjęs trečiojoje pozicijoje esantiems Valmieros „Ordo“ (21 pergalė ir 6 pralaimėjimai) krepšininkams.

Po 10 taškų į šeimininkų krepšį įmetė Oskaras Viršis, Ronaldas Rutkauskas, Modestas Kumpys ir Tyleras Larsonas.

Beveik 30 minučių (29:54) žaidęs R. Rutkauskas pataikė 4 dvitaškius iš 8, realizavo 2 baudų metimus iš 5, atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir 5 kartus prasižengė.

27 su puse minutės (27:37) aikštelėje praleidęs M. Kumpys prametė tritaškį, pataikė 2 dvitaškius iš 6 bei realizavo visus 6 baudų metimus, atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, dusyk suklydo ir triskart prasižengė.

15 taškų prie pergalės prisidėjo Martinas Laksa, 13 – Aigaras Škelė, 12 – Lauris Blausas.

Devynioliktą pralaimėjimą 26-osiose rungtynėse patyrė ir į devintą vietą smuktelėjo Augusto Šuliausko ir Augustino Jankaičio atstovaujama „BK Jelgava“ komanda, namuose 70:93 (12:27, 19:15, 21:30, 18:21) turėjusi pripažinti ketvirtojoje pozicijoje esančios Liepojos „Triobet“ (19/8) ekipos pranašumą.

A. Jankaitis į varžovų krepšį įmetė 11 taškų, sugriebė 3 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą bei kartą prasižengė. Vidurio puolėjas iš Lietuvos per 18 su puse žaidimo minutės (18:19) pataikė 3 dvitaškius iš 9 ir realizavo 5 baudų metimus iš 6.

A. Šuliauskas savo ekipai pelnė 7 taškus, sugriebė 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir prasižengė 4 kartus. Per 31 žaidimo minutę (31:16) gynėjas prametė visus 8 tritaškius, pataikė 2 dvitaškius iš 4 bei realizavo 3 baudų metimus iš 4.

Vienuolikos klubų turnyre pirmauja „BK Ventspils“ (20/4) krepšininkai.