21
Italija – Latvija 1:2 (nuotr. SCANPIX)

Antradienį pasaulio ledo ritulio čempionate fantastišką pergalę iškovojo Latvijos rinktinė. Ji laimėjo kol kas visas pirmenybių rungtynes.

21

Latviai mačo pabaigoje 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) palaužė italus.

Pastarieji į priekį išsiveržė pirmieji. Po latvių klaidos viduryje ir kontratakos 4-ąją minutę pasižymėjo Marco Insamas.

Latvijos rinktinė rezultatą išlygino 13-ąją minutę. Kaimynai pasinaudojo kiekybine persvara, o įvartį tolimu ir galingu metimu pelnė Andris Dzerinis.

Tas pats ledo ritulininkas įmušė ir pergalingą įvartį. Jis tolimu metimu pasižymėjo 59-ąją minutę, likus mažiau nei pusantros iki rungtynių pabaigos.

Po mačo kilo žaidėjų muštynės.

Geriausias Latvijos rinktinės rungtynių žaidėjas – A. Dzerinis, Italijos – Raphaelis Andergassenas.

Latvijos rinktinė laimėjo visus tris čempionato susitikimus. Latviai 3:0 nugalėjo danus ir 3:1 slovakus. Kaimynai rikiuojasi A grupės viršuje.

Kitose rungtynėse intrigos nebuvo. Norvegai 5:1 (3:0, 1:1, 1:0) sutriuškino slovėnus.

Trys įvarčiai krito pirmajame kėlinyje. 6-ąją minutę įmušė Mathisas Olimbas, 15-ąją – Kenas Andre Olimbas, 19-ąją – Kristianas Forsbergas.

Komandos įvarčiais pasikeitė antrojo trečdalio pabaigoje. 39-ąją minutę dauguma pasinaudojo norvegas Aleksanderas Reichenbergas. 40-ąją įvartį pelnė slovėnas Robertas Saboličius.

Paskutinysis taškas padėtas pačioje rungtynių pabaigoje – 60-ąją minutę įmušė Patrickas Thorsenas.

Norvegai į vartus metė 23 kartus, slovėnai – 16.