Pergalę į savo sąskaitą FIBA pasaulio taurės atrankoje įsirašė Latvijos rinktinė (2/1). Ji svečiuose po dramatiško mūšio 66:65 (23:10, 20:15, 14:20, 9:20) palaužė Belgijos atstovus (2/1), kuriems tai buvo pirmoji nesėkmė atrankoje.

Latviai galingai pradėjo susitikimą ir jau antrajame kėlinyje susikrovė 18 taškų pranašumą (32:14). Vis dėlto, po didžiosios pertraukos puolimas ėmė strigti, o varžovai ėmė sparčiai mažinti deficitą.

Galiausiai likus žaisti 30 sekundžių, Emmanuelio Lecomte dvitaškis su pražanga nurėžė atstumą vos iki taško (66:65). Jau kitoje atakoje latviai suklydo, tačiau pergalę sugebėjo išsaugoti savo rankose.

Latvijos rinktinei 13 taškų surinko Dairis Bertanis, po 12 – Rihardas Lomažas (5 rez. perd.) ir Klavas Cavaras. Belgijos krepšininkų gretose rezultatyviausias buvo Retinas Obasohanas su 18 taškų, 13 įmetė Pierre‘as-Antoine‘as Gillet.

A grupėje Serbijos krepšininkai (2/1) namuose 75:63 (24:18, 20:18, 18:18, 13:9) įrodė pranašumą prieš Slovakijos rinktinę (0/3), kuri lieka vis dar be pergalės.

Nugalėtojams 14 taškų pelnė Aleksa Avramovičius, 13 pridėjo Marko Jagodičius-Kuridza. Tuo tarpu pralaimėjusių gretose ryškiausias buvo Vladimiras Brodzianskis su 23 taškais ir Mario Ihringas su 14 taškų (8 atk. kam.).