Lasickas su „Olimpija“ tapo Slovėnijos čempionais

Sekmadienį Slovėnijos lygoje čempionu tapo Justas Lasickas, kurio atstovaujamas Liublianos „Olimpija“ klubas 2:0 nugalėjo artimiausius persekiotojus „Maribor“ ir tapo nepavejami.

J. Lasickas šiose rungtynėse pasirodė jau per pridėtą rungtynių laiką.

Po pergalės „Olimpija“ klubas su 69 taškais lenkia „Maribor“ klubą 15 taškų.

Kitų lietuvių pasirodymai užsienyje:

Italijos „Serie C“ lygoje įvartį pelnė puolėjas Edgaras Dubickas, bet jo atstovaujamas „Pordenone“ klubas išvykoje 1:2 pralaimėjo „L.R. Vicenza“ ekipai.

Lietuvis šiose rungtynėse žaidė 53 minutes, o įvartį pelnė dar 9 minutę. Po E.Dubicko tikslaus smūgio „Pordenone“ pirmavo, bet varžovams dar iki pertraukos pavyko įsiveržti į priekį.

Kitose Italijos „Serie C“ lygos rungtynėse saugas Linas Mėgelaitis užsidirbo raudoną kortelę, o jo atstovaujamas „Viterbese“ klubas išvykoje 1:2 pralaimėjo „Turris“ klubui.

L.Mėgelaitis pirmą geltoną kortelę gavo 10 minutę, o antrą kortelę užsidirbo 41 minutę.

Dar kitose Italijos „Serie C“ lygos rungtynėse vartininkas Ovidijus Verbickas liko ant suolo, o jo ginamas Veronos „Virtus“ klubas išvykoje su „Renate“ klubu sužaidė lygiosiomis 1:1.

Italijos „Serie B“ lygoje vartininkas Titas Krapikas liko ant atsarginių suolo, o lietuvio komanda „Ternana“ namuose 2:1 palaužė „Pisa“ klubą.

Gvidas Gineitis liko ant „Torino“ klubo suolo, o jo klubas Italijos „Serie A“ lygoje su „Salernitana“ klubu sužaidė taikiai 1:1.

Kazachstano „Premier“ lygoje susitiko dvejų lietuvių klubai. Artūro Žulpos atstovaujamas „Aktobe“ klubas namuose 4:0 nugalėjo Domanto Antanavičiaus atstovaujamą „Atyrau“ klubą.

A.Žulpa šiose rungtynėse žaidė nuo 70 minutės, o D.Antanavičius liko ant suolo.

Pirmoje Lenkijos lygoje visas rungtynes žaidė Artemijus Tutyškinas, o jo atstovaujamas Lodzės LKS klubas svečiuose neišlaikė dvejų įvarčių persvaros ir su „Termalica B-B“ klubu sužaidė lygiosiomis 2:2. A.Tutyškinas 57 minutę buvo įspėtas geltona kortele.

Kitose Lenkijos Pirmos lygos rungtynėse Titas Milašius žaidė nuo 62 minutės, o jo ginamas „Podbeskidzie“ klubas namuose 4:1 nugalėjo „Chojniczanka“ klubą.

Albanijos lygoje puolėjas Gytis Paulauskas žaidė nuo 64 minutės, o jo atstovaujamas „Egnatia“ klubas išvykoje 1:2 pralaimėjo „Tirana“ klubui.

Trečioje Ispanijos lygoje vartininkas Ernestas Juškevičius buvo paliktas ant „Linares“ klubo suolo, bet lietuvio ekipa namuose 1:0 palaužė „Rayo Majadahonda“ žaidėjus.

Kroatijos lygoje Rokas Pukštas žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujamas Splito „Hajduk“ klubas svečiuose 0:2 pralaimėjo „Rijeka“ klubui. R.Pukštas 87 minutę buvo įspėtas geltona kortele.