Slovėnijos čempionu jau anksčiau tapęs Justas Lasickas šeštadienį į viršų kėlė ir Slovėnijos taurę. Lietuvio atstovaujamas Liublianos „Olimpija“ klubas po pratęsimo Slovėnijos taurės finale 2:1 nugalėjo „Maribor“ klubą.

Finalą J.Lasickas pradėjo ant suolo, o į aikštę buvo išleistas 83 minutę, kuomet rezultatas dar buvo 0:0.

„Maribor“ trofėjų iškovoti galėjo be pratęsimo, bet pet pridėtą rungtynių laiką nerealizavo paskirto baudinio ir kova nusikėlė į pratęsimą.

Pirmo papildomo kėlinio pabaigoje „Olimpija“ įsiveržė į priekį, o tai padarė dėka J.Lasicko, kuris pasižymėjo 103 minutę. Verta paminėti, kad tai buvo pirmasis J.Lasicko įvartis Liublianos klube.

Po dešimties minučių „Maribor“ atstatė pusiausvyrą ir jau atrodė, kad viskas pasibaigs baudinių serija, bet jau per pratęsimo pridėtą laiką „Maribor“ žaidėjas užsidirbo raudoną kortelę, o po kelių akimirkų į jų vartus buvo paskirtas baudinys.

„Olimpija“ savo šansu pasinaudojo, realizavo paskirtą baudinį ir iškovojo Slovėnijos taurę.