Po pergalės prieš „Oklahoma Thunder“ NBA lygos vicečempionai suklupo Los Andžele. „Los Angeles Lakers“ (3/3) įveikė „Golden State Warriors“ (4/2) krepšininkus rezultatu 117:97 (24:15, 41:34, 28:33, 24:15).

„Lakers“ ekipai Julius Randle'as pelnė 20 taškų (14 atk. kam.), D'Angelo Russellas – 17, tačiau net 61 tašką šeimininkams surinko atsarginiai žaidėjai.

Pralaimėjusiems Kevinas Durantas pelnė 27, Draymondas Greenas – 16 taškų. Stephenas Curry pridėjo 13 taškų ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų, tačiau nesugebėjo pataikyti tritaškio, pro šalį paleisdamas visus 10 tolimų metimų (0/10).

Taip nutrūko 157 rungtynių, kuriose S.Curry pelnydavo bent vieną tritaškį, serija. Netiksliai atakavo ir Klay'us Thompsonas, pataikęs vos 2 tritaškius iš 10. Jis surinko 10 taškų.

Dar vieną puikų pasirodymą surengė „Portland Trail Blazers“ lyderis Damianas Lillardas. „Blazers“ 105:95 (26:26, 29: 26, 24:24, 26:19) įveikė „Dallas Mavericks“, o D. Lillardas pelnė 42 taškus. Per šešerias sužaistas rungtynes D. Lillardo taškų vidurkis sieka 34,2.

Trečiajame ketvirtyje „Blazers“ turėjo 16 taškų persvarą, tačiau „Mavericks“ spurtavo 14:1 ir prieš prasidedant paskutiniam kėliniui sumažino atsilikimą iki 76:79. D. Lillardas ketvirtajame kėlinyje pelnė 15 taškų ir nuvedė „Blazers“ į pergalę.

Be pergalių čempionate išlieka „New Orleans Pelicans“, nors šįkart „Phoenix Suns“ ekipai pralaimėjo tik po pratęsimo – 111:112 (29:30, 32:28, 18:23, 23:21, 9:10).

„Pelicans“ tiek ketvirto kėlinio, tiek pratęsimo paskutinėmis sekundėmis turėjo pranašumą, tačiau nesugebėjo apsiginti. „Suns“ herojais tapo Devinas Bookeris ir T.J. Warrenas. D. Bookeris pataikė su ketvirtojo kėlinio sirena, T.J. Warrenas sudraskė „Pelicans“ gynybą paskutinėmis pratęsimo akimirkomis.