Penktadienį moterų Eurolygos ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse Žironos „Spar“ (Ispanija) su Giedre Labuckiene 65:71 (15:18, 19:14, 18:22, 13:17) nusileido „Perfumerias Avenidas“ (Ispanija). „Spar“ reikėjo šias rungtynes laimėti bent 9 taškų skirtumu.

Antrajame kėlinyje „Spar“ jau buvo atitrūkusi 7 taškų skirtumu (32:25), tačiau čia pat pralaimėjo atkarpą 0:7. Trečiojo kėlinio viduryje „Perfumerias Avenidas“ persvėrė rezultatą savo naudai ir nuo tada nė karto nebeleido „Spar“ išsiveržti į priekį.

Lietuvei rungtynės buvo nesėkmingos. G.Labuckienė per 23 min. 20 sek. surinko 6 taškus (1/6 dvitaškių, 4/6 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, padarė 4 klaidas, 3 kartus prasižengė ir surinko 2 naudingumo balus.