Du lietuvius savo gretose turintis Krasnodaro „Lokomotiv“ (6/4) klubas nesėkme baigė pirmąjį Eurolygos etapą. Paskutiniojo D grupės turo rungtynėse Rusijos komanda svečiuose 71:84 (27:20, 20:21, 11:16, 13:27) nusileido Vitorijos „Laboral Kutxa“ (6/4) komandai.

Šis rezultatas reiškia, jog Manto Kalniečio ir Simo Jasaičio ekipa D grupėje liko trečia ir „Top 16“ etape kovos vienoje grupėje su Kauno „Žalgiriu“. Vitorijos krepšininkai D grupėje liko antri. Nesėkmingai mačas susiklostė S.Jasaičiui, kuris antrojo kėlinio pabaigoje susidūrė su varžovų ir susižeidė koją. Krepšininkas šlubčiodamas paliko aikštelę ir ant parketo daugiau nepasirodė. Per 11 aikštelėje praleistų minučių S.Jasaitis pelnė 5 (dvitaškiai 1/1, tritaškiai 1/2) taškus bei išprovokavo 3 varžovų pražangas.

M.Kalnietis per 25 minutes į varžovų krepšį įmetė 13 (dvitaškiai 5/8, tritaškiai 1/1, baudos 0/1) taškų, atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, 3 sykius suklydo bei išprovokavo varžovo pražangą.

„Laboral Kutxa“: M.Bjelica 15 (baudos 6/6), L.Hamiltonas 14 (tritaškiai 3/6, 5 atk. kam.), D.Jelinekas 12 , A.Nočioni 11 (dvitaškiai 4/5, 5 atk. kam.), A.Hanga 9. „Lokomotiv“: M.Williamsas 19, M.Kalnietis 13, K.Simonas 12 (dvitaškiai 2/7), V.Likhodejus ir D.Browsas – po 7.