Floridos universitete (JAV) vykusiose Majamio „Heat“ didžiojo trejeto organizuojamuose rungtynėse stipresnė pasirodė Dwayne'o Wade'o komanda, kuri tik paskutinėmis sekundėmis po pratęsimo 141:140 įveikė Lebrono Jameso ir Chriso Bosho komandą.

Pergalę D.Wade'o ekipai atnešė paties jo baudų metimai, kuriuos jis pataikė iki pratęsimo pabaigos likus vos kelioms sekundėms. Lėšos, surinktos per šias rungtynes, bus skirtos labdaros fondams.

Be didžiojo „Heat“ trejeto mače netrūko ir daugiau garsių krepšininkų. Tarp tokių yra Russellas Westbrookas, Kevinas Durantas, Rajonas Rondo, Rudy Gay, Jamalas Crawfordas, Damonas Jonesas, Caronas Butleris, Amare'as Stoudemire'as, Carmelo Anthony, Chrisas Paulas, ar Johnas Wallas.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 30 taškų įmetęs C.Anthony, D.Wade'o sąskaitoje - 25 taškai ir 11 atkovotų kamuolių.

Pralaimėjusiems L.Jamesas surinko 34 taškus ir atkovojo 12 kamuolių, Kevinas Durantas pridėjo 27 taškus.

L.Jamesas po šio mačo tikino, kad krepšininkai tiesiog negali nežaisti krepšinio, o duoklę turi atiduoti ir sirgaliams.

„Mes negalime nežaisti, tiesiog turime tą daryti, ypač dabar, kai lokautas yra vis dar ištikęs NBA lygą. Turime atiduoti duoklę ir sirgaliams, kurie dėl visos šios painiavos negali išvysti NBA rungtynių. Turime ir norime žaisti aukščiausiu lygiu.“