Linos Stančiūtės ir vokietės Kristinos Barrois duetas penktadienį Švedijoje laimėjo ITF serijos "Swedish Ladies - Rising Star Tour" moterų teniso turnyro dvejetų varžybas.

Ketvirtąjį reitingą turėjęs lietuvės ir vokietės duetas finale 6:4, 7:5 įveikė favorite laikytą australės Monique's Adamczak ir turkės Pemros Ozgen porą. Laimėjusios dvejetų varžybas L. Stančiūtė ir K. Barrois be pagrindinio prizo gavo po 50 WTA reitingo taškų bei pasidalijo 1176 JAV dolerių čekį.

Tai trečioji L. Stančiūtės pergalė ITF serijos turnyrų dvejetų varžybose - 2005-ųjų rugsėjį lietuvė poroje su rumune Simona Matei iškovojo pergalę Portugalijoje, o 2006 metų vasarį poroje su aire Kelly Liggan triumfavo turnyre JAV.

Švedijoje vykstančio turnyro vienetų varžybų pirmajame rate 548-ąją vietą WTA klasifikacijoje užimanti 27-erių metų Lina Stančiūtė 6:7 (4:7), 2:6 nusileido tik po kvalifikacinių varžybų į pagrindinį turnyrą patekusiai šešiolikmetei rusei Varvarai Flink (WTA-628) ir tenkinosi 1 WTA reitingo tašku.

ITF serijos vienetų varžybose L. Stančiūtė triumfavo keturis kartus, tačiau paskutinįsyk - 2011-ųjų birželį Ukrainoje.

Turnyro Istade prizų fondą sudaro 25 tūkst. JAV dolerių.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.