Austrijoje vykusio Europos teniso asociacijos (TE) jaunių (iki 16 metų) II kategorijos turnyro "TC Haid Junior Open" vaikinų dvejetų varžybas laimėjo lietuvis Lukas Mugevičius ir gruzinas Georgijus Čivadzė. Jie finale 6:2, 3:6, 10-8 nugalėjo austrus Tomą Hoislerį (Thomas Hausler) ir Patriką Ofnerį (Patrick Ofner).

Tai jau trečias iš eilės 14-mečio lietuvio ir 16-mečio gruzino laimėtas TE dvejetų turnyras.

Pakeliui į finalą turnyro nugalėtojai įveikė du Austrijos ir vieną Slovakijos duetą.

L. Mugevičius ir G. Čivadzė prieš tai laimėjo dvejas dvejetų varžybas Vokietijoje.

Vienetų varžybose L. Mugevičius pasiekė pusfinalį, kuriame Šiaulių teniso mokyklos auklėtinis 5:7, 1:6 nusileido turnyro būsimam turnyro nugalėtojui austrui P. Ofneriui.

L. Mugevičius TE jaunių (iki 16 metų) klasifikacijoje yra 19-as, o P. Ofneris - 271-as.

Lietuvos tenisininkas pakeliui į pusfinalį nugalėjo keturis varžovus iš Graikijos, Rumunijos, Austrijos ir Slovėnijos.