Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse Lino Kleizos Denverio "Nuggets" klubas penktadienį namuose 111:100 (30:16, 26:31, 32:25, 23:28) nugalėjo šeštąją nesėkmę iš eilės patyrusią Dariaus Songailos Vašingtono "Wizards" ekipą.

L. Kleiza nugalėtojams pelnė 10 taškų, atkovojo 2 kamuolius, blokavo varžovo metimą, išvengė klaidų bei tris sykius prasižengė. Per nepilnas 26 žaidimo minutes (25:48) jis prametė visus 5 tritaškius, pataikė 3 dvitaškius iš 6 bei realizavo visus 4 baudų metimus.

"Nuggets" ekipoje išsiskyrė Carmelo Anthony, pelnęs net 49 taškus.

18 taškų į svečių krepšį įmetė Allenas Iversonas (11 rezultatyvių perdavimų), 16 - Kenyonas Martinas.

Rezultatyviausias rungtynes šį sezoną sužaidęs D. Songaila svečiams pelnė 15 taškų, po krepšiais atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir tris prasižengė. Per nepilnas 23 minutes (22:51) puolėjas iš Lietuvos pataikė 6 dvitaškius iš 10 ir visus 3 baudų metimus.

"Wizards" komandoje sėkmingiausiai žaidė Antawnas Jamisonas (21 tšk.), Nickas Youngas (19 tšk.) ir Deshawnas Stevensonas (15 taškų).

Su 30 pergalių ir 19 pralaimėjimų "Nuggets" krepšininkai Vakarų konferencijoje lieka septinti, o Vašingtono (24/25) klubas Rytuose yra šeštas.