Eurolygos titulo neapgynusi Stambulo „Anadolu Efes“ ekipa atsigriebė sugrįždama į sostą Turkijos pirmenybėse. Ergino Atamano auklėtiniai išvykoje 83:74 (28:27, 20:19, 16:17, 19:11) įveikė Izmiro „Pinar Karšiyaka“ ir finalo seriją iki trijų pergalių laimėjo 3:0.

Likus žaisti pustrečios minutės rezultatas dar buvo lygus (74:74), tačiau Vasilije Micičius pasižymėjo tritaškiu, šeimininkai įklimpo puolime ir svečiams liko tik realizuoti baudų metimus.

„Anadolu Efes“ auksą susigrąžino po metų pertraukos – praėjusį sezoną triumfavę Eurolygoje jie aukšto tempo neišlaikė ir nacionalinių čempionų titulą atidavė Stambulo „Fenerbahče“.

Lemiamame mače ryškiausiai žibėjo V.Micičius – 37 minutės, 29 taškai (2/4 dvitaškių, 7/12 tritaškių, 4/4 baudų metimų), atkovotas, 2 perimti ir 2 prarasti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai, 6 išprovokuotos pražangos, 3 paties nuobaudos bei 30 naudingumo balų.

15 taškų pridėjo Shane’as Larkinas (7 rez. perd., 3/9 tritaškių), Rodrigue’as Beaubois surinko 11, Amathas M’Baye (5 atk. kam.) – 10 Tiboras Pleissas (14 atk. kam.) – 8.

Izmiro klubo lietuvis Mindaugas Kuzminskas registruotas mačui nebuvo.

21 tašką jo komandai surinko Vittorio Brownas (5 atk. kam.), 18 – Errickas McCollumas (11 rez. perd.), 13 – Jaylonas Brownas

Aukšta nata su Stambulo klubu atsisveikino E.Atamanas – specialistas keliasi į Atėnų „Panathinaikos“, o jo vietą prie „Anadolu Efes“ šturvalo užims Erdemas Canas.