Sezonui besiruošiančios Rimo Kurtinaičio vadovaujama Maskvos srities „Chimki“ ir dviejų lietuvių atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ sužaidė draugiškas rungtynes, kurios pasibaigė lygiosiomis 116:116 (19:27, 30:34, 21:25, 30:14, 16:16).

Fantastiškas rungtynes sužaidė Mindaugas Kuzminskas, kuris per 38 minutes pelnė 27 taškus (2/4 dvit., 6/7 trit., 5/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 perdavimus, 5 sykius suklydo, išprovokavo 2 pražangas, 2 kartus pažeidė taisykles ir surinko 26 naudingumo balus.

Mantas Kalnietis per 26 minutes įmetė 11 taškų (4/8 dvit., 1/5 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 perdavimus, 3 kamuolius perėmė, 2 – prarado, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 12 naudingumo balų.

„Lokomotiv-Kuban“ gretose rezultatyvumu taip pat išsiskyrė 27 taškus pelnęs Grigorijus Motovilovas, o 17 pridėjo Alanas Williamsas.

R.Kurtinaičio komandoje 34 taškus pelnė Devinas Bookeris, o 29 pridėjo ir 12 rezultatyvių perdavimų atliko Aleksejus Švedas.