Artūro Gudaičio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas Milano „AX Armani“ (10/0) klubas Italijoje toliau žygiuoja be pralaimėjimų. Sekmadienio vakarą dviejų lietuvių komanda iškovojo dramatišką pergalę, o prie jos A. Gudaitis prisidėjo itin svariai.

Milano ekipa išvykoje 107:106 (21:18, 24;23, 23:22, 23:28) po pratęsimo įveikė Sasario „Banco di Sardegna“ (4/6) krepšininkus.

A. Gudaitis per 23 minutes įmetė 16 taškų (4/9 dvitaškiai, 8/11 baudos metimai), atkovojo 10 kamuolių, perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 21 naudingumo balą.

M. Kuzminskas žaidė 12 minučių ir spėjo pelnyti 4 taškus (1/1 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), sugriebti vieną kamuolį, išprovokuoti pražangą, ir surinkti 2 naudingumo balus.

Tiesa, Mindaugas pataikė iš savo aikštės pusės. Po šio įspūdingo epizodo aplodismentų lietuviui negailėjo ir priešininkų gerbėjai.

Už A. Gudaitį rezultatyviau žaidė tik du žaidėjai, atvedę Milano klubą į pergalę. Tai Nemanja Nedovičius ir Mike'as Jamesas, atitinkamai pelnę 21 ir 19 taškų.