Rimo Kurtinaičio vadovaujama Maskvos srities „Chimki“ (5-2) įsirašė penktą pergalę Eurolygoje –  išvykoje 87:73 (28:28, 24:15, 16:17, 19:13) įveiktas Sankt Peterburgo „Zenit“ (2-5).

„Zenit“ komandai tai buvo jau ketvirtas pralaimėjimas namų arenoje, kurioje jie vis dar laukia pirmosios pergalės.

„Chimki“ rungtynių kontrolę perėmė antrame kėlinyje, kai įgijo dviženklę persvarą. Trečiame ketvirtyje „Zenit“ buvo priartėję per kelis taškus, bet jų ambicijas nuplovė Janio Timmos ir Dairio Bertanio tolimi šūviai.

„Chimki“ varžovams viso atseikėjo 12/28 (42,9 proc.) tritaškių.

Po sunkios traumos į aikštę sugrįžęs buvęs Vilniaus „Ryto“ kapitonas Chrisas Krameris nugalėtojams per 21 minutę taškų nepelnė (0/2 dvit., 0/1 trit.), bet atkovojo 4 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

R. Kurtinaičio komandai Devinas Bookeris (7 atk. kam.) pelnė 20 taškų (7/11 dvit., 2/3 trit.), Aleksejus Švedas 19, Anthony Gillas 12.

„Zenit“ gretose spindėjo Austinas Hollinsas, sumetęs 25 taškus ir pataikęs 5/14 tritaškių.