Kurtinaičio atleidimas nepadėjo – „Chimki“ krito Rusijoje

Rimą Kurtinaitį atleidusi Maskvos srities „Chimki“ (5/6) ir toliau neišlenda iš pralaimėjimų liūno. Eurolygos klubas Vieningosios lygos mače namie 87:93 (21:21, 25:24, 17:20, 24:28) nusileido Kazanės „Unics“ (9/4) ekipai.

Likus žaisti pusantros minutės Jordanas Mickey puskabliu rezultatą išlygino (85:85), tačiau jam rezultatyviai atsakė Jamaras Smithas, o Johno Browno dėjimas visiškai grąžino iniciatyvą svečiams (89:85). Per likusį laiką šeimininkai stebuklo nesukūrė.

„Chimki“ vairą perėmęs Andrejus Malcevas ekipos braižo ženkliai nepakeitė – visos žaidimo gijos išliko Aleksejaus Švedo rankose. Gynėjas per 36 minutes surinko 33 taškus (7/11 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 10/14 baudų metimų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, po 2 kartus suklydo ir pažeidė taisykles, išprovokavo 9 pražangas bei surinko 39 naudingumo balus.

Jam geriausiai talkino 18 taškų surinkęs Erickas McCollumas, 13 pridėjo Jordanas Mickey. Nugalėtojams po 22 taškus pelnė Jamaras Smithas ir Isaiah Canaanas, 16 – Okaro White‘as, 14 – J.Brownas.