Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
viskas labai parasta: konstitucija yra pilieciu taisykles sukurtos valstybei apibrezti, o istatymai yra tam kad valstybe apibreztu piliecius..

kitaip tariant, jeigu valstybe nesiskaito su konstitucija ir ja interpretuoja kaip nori, tai pilieciai prades istatymus interpretuoti kaip nori...

pvz sugalvos pilietis kad gyventoju pajamu mokescio dvasia sako, jog mokescius reikia moketi tik tuo atveju jei valstybe dirba gerai savo darba ir nebemokes mokesciu..

cia kaip sakant zaidimas i abi puses... jei valstybe neuztikrina pilieciams to kas yra sutarta, tai pilietis, mano nuomone, gali tokiai valstybei nemoketi mokesciu..
kas kaip nori, taip tą konstituciją ir aiškina.
Ne konstitucija bloga,o jos aiškintojai.
Konstitucinis teismas konstitucijos straipsnius aiškina remdamasis valstybės finansinėmis galimybėmis, o tai aatriša rankas vyriausybėms elgtis kaip joms patinka. Konstitucija buvo priimta referendumu,ir nemokamas mokslas visuomenės buvo suprastas pagal tuo metu taikomą praktiką.Konstitucinis teismas, po dvidešimties metų, vėl galės straipsnius aiškinti, kaip valdžiai patogiau.
Aukštojo mokslo įstatymą būtina keisti,nes dabar studijų vertinimo rezultatai pakeisti vidurinės mokyklos baigimo rezultatais.
Greičiausiai taip ir yra.
Blogio įsikūnijimas... :)
Devyni nazgulai...
Devynetas, taip kaip iš "Žiedų valdovo"...
O kodo raktą turi devynetas?
Įdomu būtų pastebėti, tuos konstitucijos žinovus kur egzaminą laiko? Kaip jie gali suprasti konstituciją, jei ten tikroji prasmė yra užkoduota?
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų