Įspūdinga pergale Eurolygos ketvirtfinalyje Kšyštofo Lavrinovičiaus sugrįžimą vainikavo Sienos „Montepaschi“ klubas, kuris sugebėjo panaikinti trečiajame kėlinyje turėtą šešiolikos taškų deficitą ir išvykoje rezultatu 84:79 (24:21, 14:22, 17:18, 29:18) įveikė Atėnų „Panathinaikos“ klubą su Šarūnu Jasikevičiumi. Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus - 1:1.

Trečiajame kėlinyje sužaidus septynias minutes po Šarūno Jasikevičiaus tolimo metimo „Panathinaikos“ persvara pasiekė šešiolikos taškų ribą (58:42), tačiau Sienos klubas sugebėjo pademonstruoti įspūdingą valią ir kovingumą. Dar iki trečiojo kėlinio pabaigos svečių deficitas sumažėjo iki šešių taškų (55:61), o įpusėjus ketvirtajam ketvirčiui Romainas Sato po labai ilgos pertraukos vėl persvėrė rezultatą „Montepaschi“ naudai - 71:70.

Rimantas Kaukėnas pridėjo dar keturis taškus iš eilės ir svečiai atitrūko - 75:70. Likus žaisti pusantros minutės po K.Lavrinovičiaus dėjimo Sienos komandos pranašumas dar labiau padidėjo - 79:73. Nors Graikijos čempionai dar bandė gelbėtis pražangomis, svečiai iniciatyvos iš savo rankų neišleido ir iškovojo pergalę rezultatu 84:79.

Nugalėtojų gretose rungtyniaujantis R.Kaukėnas per 34 minutes surinko 22 (dvitaškiai 7/10, tritaškiai 1/1, baudos 5/7) taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius, sykį suklydo, išprovokavo 5 varžovų pražangas ir 4 kartus pažeidė taisykles.

Kšyštofas Lavrinovičius per 15 minučių surinko 9 (dvitaškiai 2/2, tritaškiai 1/1, baudos 2/2) taškus, atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo, išprovokavo 4 varžovų pražangas ir 3 kartus prasižengė.

Atėnų klubo garbę ginantis Š.Jasikevičius per 26 žaidimo minutes į svečių krepšį įmetė 11 (dvitaškiai 3/4, tritaškiai 1/2, baudos 2/2) taškų, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, 3 kartus suklydo, išprovokavo 2 varžovų pražangas ir sykį prasižengė.

„Panathinaikos“: M.Batiste 16 (baudos 12/14), N.Pekovičius ir D.Nicholas - po 13, V.Spanoulis ir Š.Jasikevičius - po 11, S.Perperoglou 9.

„Montepaschi“: T.McIntyre'as 24 (dvitaškiai 6/7, 10 išprov. praž.), R.Kaukėnas 22, K.Lavrinovičius 9, Sh.Stonerookas 6.