Žvaigždžių perpildytas Madrido „Realo“ klubas patyrė tikrą pažeminimą – Ispanijos „Karaliaus taurės“ turnyre jis net 0:4 (0:3) buvo sutriuškintas vos trečioje pagal pajėgumą šalies lygoje žaidžiančios „Alcoron“ ekipos.

Nors „Realas“ šiame mače vertėsi be dviejų savo pagrindinių futbolininkų – Cristiano Ronaldo ir Kaka – šokiruojantis pralaimėjimas daugiau nei 400 kartų mažesnį biudžetą turinčiai Ispanijos „Segunda B“ lygos vienuolikei Madrido sirgalių buvo priimtas kaip tikras antausis.

Tuo tarpu vos 38 metus gyvuojančiai „Alcoron“ ekipai tai buvo neabejotinai įsimintiniausias vakaras per visą jos istoriją.

Jau po pirmojo kėlinio šeimininkai pirmavo net 3:0, o varžovų traiškymą užbaigė  iškart po pertraukos, 52 min., kai ketvirtą įvartį pelnė Borja.

Nors „Alcoron“ vartininkas Juanma turėjo nemažai vargo atremdamas tiek Raulio, tiek Rafaelio Van der Vaarto, tiek Ruudo van Nistelrooy'aus smūgius, jam pavyko išsaugoti savo vartus „sausus“ iki pat finalinio teisėjo švilpuko.

„Realas“ dar turės progą atsirevanšuoti atsakomajame mače savo aikštėje po dviejų savaičių, bet jiems tai padaryti nebus lengva, nes reikės panaikinti net keturių įvarčių deficitą.

56-erių metų „Realo“ vyriausiasis treneris iš Čiles Manuelis Pellgerini po skaudžios nesėkmės nerado žodžių:

„Tai tikras nusivylimas. Kai patyri tokį pralaimėjimą, sunku ką nors ir paaiškinti. Taurės varžybose kartais būna sunku nusiteikti žaisti su iš pažiūros daug silpnesniais varžovais ir už tai kartais būni nubaustas. Taip atsitiko ir šį vakarą.“

Beje, tai buvo jau trečiasis „Realo“ pralaimėjimas per paskutinius penkis mačus, tad M. Pellegrinio kėdė jau pradėjo po truputį braškėti.