Kovoje dėl vietos Čempionų lygoje – sutriuškintas „Juventus“

„AC Milan“ Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse net 3:0 sutriuškino Turino „Juventus“ futbolininkus.

Brahimas Diazas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „AC Milan“ ekipą į priekį 1:0.

Franckui Kessie 58-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

Ante Rebičius 78-ąją minutę fantastišku smūgiu iš tolimos distancijos padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0.

Fikayo Tomori 82-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

„AC Milan“ ši pergalė yra labai svarbi kovoje dėl vietos Čempionų lygoje. Raudonai juodi užkopė į trečiąją vietą turnyrinėje lentelėje, „Juventus“ kyla grėsmė likti be prestižinio turnyro.

Andrea Pirlo auklėtiniai „Serie A“ rikiuojasi penkti ir nuo ketvirtoje vietoje esančio „Napoli“ klubo atsilieka trim taškais. Iki čempionato pabaigos lieka trys turai.