Vokietijoje sekmadienį buvo užbaigtas XX „Bundesliga“ turas. Centrinė šio turo dvikova vyko Lėverkuzene, kur „Bayer“ susitiko su Dortmundo „Borussia“. Rungtynės tarp šių komandų buvo labai įdomios ir gražios, o pergalę rezultatu 3-2 sugebėjo iškovoti „Borussia“ futbolininkai.

Vokietijos čempionų titulą ginantys Dortmundo futbolininkai šį mačą pradėjo puikiai. Jau 3 minutę „Borussia“ klubą į priekį išvedė Marco Reusas. Dar po šešių minučių teisėjo paskirtą vienuolikos metrų baudinį sėkmingai realizavo Jakubas Blaszczykowskis ir svečiai įgavo nemenką persvarą.

„Bayer“ į tai atsakė keliomis pavojingomis atakomis, kurių smaigalyje buvo Stefanas Kiesslingas. Visgi jam pasižymėti nepavyko ir daugiau įvarčių iki pertraukos nebuvo.

Antrąjį kėlinį „Bayer“ pradėjo labai aktyviai. Klubas greitai suteikė daug darbo „Borussia“ vartininkui Mitchellui Langerakui, kuris vos ne vos sugebėjo atlaikyti varžovų atakas.

Visgi 58 minutę Lėverkuzeno klubui pavyko sušvelninti rezultatą kai įvartį įmušė Stefanas Reinartzas. Tas pats futbolininkas po keturių minučių smūgiu galva ir išlygino rezultatą.

Tačiau lygiu rezultatu „Bayer“ džiaugėsi vos minutę, kadangi po neleistinos klaidos gynyboje kamuolį į tuščius vartus pasiuntė Robertas Lewandowskis ir svečiai iš Dortmundo vėl pirmavo.

Po septynių minučių prieš R.Lewandowskį buvo prasižengta baudos aikštelėje ir teisėjas į „Bayer“ vartus paskyrė dar vieną vienuolikos metrų baudinį. Visgi šį kartą Berndas Leno atrėmė J.Blaszczykowskio smūgį.

„Bayer“ iki mačo pabaigos net negalvojo apie pasidavimą ir dar kartą bandė lyginti rezultatą. Visgi tiek S.Samo, tiek Andre Schurrle smūgiai buvo atlaikyti ir „Bayer“ turėjo pripažinti pralaimėjimą. „Borussia“ po šios pergalės su 39 taškais pakilo į antrą vietą ir pralenkė būtent „Bayer“, kuris savo sąskaitoje turi 37 taškus.