0
TV3

Savaitgalį tęsiasi Ispanijos "Primera" čempionato XXII-asis turas, kuriame turnyro čempionai patyrė pralaimėjimą.

"Barcelona" futbolininkai savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su "Valencia". Pergalę rezultatu 2-3 "Camp Nou" tvirtovėje šventė kovingai nusiteikę "šikšnosparniai".

Pirmasis įvartis krito dar 7-ąją minutę, o į priekį "Barcelona" išvedė Alexis Sanchezas, tačiau besibaigiant pirmajam kėliniui rezultatą išlygino Danielis Parejo.

Antrasis kėlinys šį kartą geriau prasidėjo "Valencia" klubui - 48-ąją minutę Pablo Piatti nuginklavo katalonų vartininką Victorą Valdesą.

53-ąją minutę Lionelis Messi ir vėl sugrąžino intrigą, pelnydamas įvartį nuo 11 metrų žymos. Tačiau vos po šešių minučių lemiamą įvartį pelnė Alcaceras Paco, kuris ekipai išplėšė tris svarbius taškus.

Verta paminėti, kad 78-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas Gerardo Martino vadovaujamos ekipos krašto gynėjas Jordi Alba, kuris užsidirbo antrą geltoną kortelę.

Rytoj abi Madrido komandos "Real" ir "Atletico" turės galimybę "Barceloną" nustumti į trečiąją vietą.