Miuncheno „Bayern“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse 1:3 turėjo pripažinti „RB Leipzig“ futbolininkų pranašumą.

Thomas Mulleris 18-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Janis Blaswichas meistriškai atrėmė kamuolį.

Serge‘as Gnabry 25-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Bayern“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Christopheris Nkunku 35-ąją minutę atliko smūgį, tačiau Yannas Sommeris apgynė vartus.

Kingsley Comanas 39-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir pasižymėti nepavyko.

Konradas Laimeris 64-ąją minutę galingu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir atstatė dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Ch. Nkunku 76-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir persvėrė rezultatą „RB Leipzig“ naudai 2:1.

Dominikas Szoboszlai 86-ąją minutę taip pat pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir rezultatas tapo jau 3:1.

„Bayern“ po 33 sužaistų rungtynių turi surinkęs 68 taškus ir rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės vietoje bei nuo vienu susitikimu mažiau sužaidusiu „Borussia“ yra atsiplėšęs vos vienu taškus. Tuo tarpu „RB Leipzig“ su 63 taškais žengia trečias.