Kauno „Žalgiris“ (15/15) patyrė galimai lemiamą nesėkmę Eurolygoje. Žalgiriečiai nuo pat rungtynių pradžios nerado atsakymų Stambulo „Fenerbahče“ (18/12) lyderiams – dvikova pralaimėta 61:84.

Kauniečiai subyrėjo antrame kėlinyje. Mačą jie pradėjo gerai, pirmavo, bet paskui itin strigo puolime, o tuo pasinaudoję varžovai gana greitai susikrovė solidžią persvarą.

Po susitikimo kalbėjęs žalgirietis Rokas Jokbaitis atviravo, kad matyti nemažai esamų problemų.

„Liko keturios rungtynės, sezonas dar nebaigtas. Turime iš naujo persigrupuoti, persidėlioti iš naujo. Penkias minutes su jais gal kovojome, o tada paleidome. Paskui paleidome varžovus, tiesiog numirėme aikštėje. Mūsų šiandien net nebuvo, nes nesiaukojome, nekritome ant kamuolio, bėgiojome kaip viščiukai be galvų.

Atrodo, kad psihologiškai ir fiziškai esame šiek tiek nusilpę. Bet liko dar rungtynių, savaitgalį irgi laukia svarbus mūšis. Nežinau, kaip treneriai paruoš mus, bet mes ir patys turime pasižiūrėti į veidrodį ir pasistengti labiau, kad sezoną užbaigtume smagiau“, – tikino 8 taškus mače pelnčs krepšininkas.

„Viską, ką ruošėmės, neįvykdėme, tai ir lėmė. 61 įmestas taškas. Per mažai. Puolime tikrai strigome. Tai sunku ir kažką komentuoti. Tai buvo ir yra mūsų arkliukas, gerai jautėmės puolime, kamuolio dalijimasis, o kai puolime gerai, tai ir gynyboje iškart lengviau. Mes labai stringame. Darysime video peržiūras, nes puolime turime pasitempti, o gynyboje netgi dar labiau“, – sakė lietuvis.