Pirmąją šv. Kalėdų dieną vykusios rungtynės tarp Klivlendo „Cavaliers“ ir Los Andželo „Lakers“ komandų buvo ypač nervingos. Įtampos neatlaikė net ir bene ryškiausia NBA žvaigždė Kobe Bryantas.

Trečiojo kėlinio viduryje po nesėkmingo savo paties metimo amerikietis, grįždamas į gynybą, tyčia nustūmė „Cavaliers“ gynėją Mo Williamsą. Nukentėjęs krepšininkas sunkiai atsikėlė nuo parketo, o Klivlendo klubas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės, nes teisėjai incidento nepastebėjo.

Pasak Klivlendo žiniasklaidos, ekipa greičiausiai pasiskųs NBA lygai ir prašys apsvarstyti K. Bryanto elgesį bei skirti jam baudą.

Priminsime, kad „Cavaliers“ Los Andžele laimėjo rezultatu 102:87, o nervingame susitikime buvo užfiksuotos net 5 techninės pražangos.