Anglijos „Premier“ lygoje įnirtingas miesto derbis tarp „Everton“ ir „Liverpool“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2, nors viską galėjo pakeisti epizodas 92-ąją minutę.

Jordanas Hendersonas tuomet uždarė Sadio Mane perdavimą ir atrodė, kad „Liverpool“ iškovos pergalę. Visgi, teisėjas, pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra, užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Po rungtynių internete pasklido nuotraukos iš to epizodo, kuriame buvo užfiksuota nuošalė. Tai internautams sukėlė dar daugiau abejonių. VAR technologija suerzino ir legendinį vartininką Edwiną van der Sarą.

Po rungtynių duotame interviu nuostabos neslėpė ir pats „Liverpool“ strategas Jurgenas Kloppas: „Mačiau tą neįskaitytą įvartį rungtynių pabaigoje. Toje nuotraukoje, kuri buvo parodyta, nebuvo jokios nuošalės. Kas nors man gali paaiškinti, kas čia nutiko?“.