Ketvirtuoju 2016 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro ketvirtfinalio dalyviu tapo praėjusio sezono šalies pirmenybių bronzos medalininkas Klaipėdos „Atlantas“.

„Atlanto“ vienuolikė šeštadienį aštuntfinalio rungtynėse svečiuose 4:0 (4:0) nugalėjo II lygos Rytų zonoje žaidžiančią Vilniaus „Rotalio“ ekipą. Anksčiau vietas turnyro ketvirtfinalyje užsitikrino Telšių „Džiugas“ (I lyg), Marijampolės „Švyturys“ (III lyga, Marijampolės apskrities futbolo federacija) bei ŠFK „Radviliškis“ (II lyga, Vakarų zona).

Šeštadienį bus žaidžiamos dar trejos aštuntfinalio rungtynės, o paskutinis ketvirtfinalio dalyvis paaiškės sekmadienį:

„Panevėžys“ (I lyga) - Kauno „Stumbras“ (A); Gargždų „Banga“ (I) - Kėdainių „Nevėžis“ (I); „Palanga“ (I) - Vilniaus „Žalgiris“ (A); Marijampolės „Sūduva“ (A lyga) - Trakų „Trakai“ (A); LFF taurės turnyro ketvirtfinalio burtai bus traukiami rugpjūčio 9 dieną.