Alytaus „Dainava“ pralaimėjo mažiausiu įvarčių skirtumu šiame sezone, Sergėjaus Aleinikovo auklėtiniai XIV-ojo turo „SMScredit.lt A lygos“ mače rezultatu 0:2 (0:1) nusileido „Klaipėdos granitui“, tačiau sužaidė turbūt geriausias rungtynes šiame sezone. Po šios pergalės uostamiesčio klubas savo sąskaitoje turi penkiolika taškų, kurių, savo ruožtu, alytiškiai vis dar neturi.

Kurį laiką nesėkmingai atakavę, klaipėdiečiai pratrūko nuo 10-osios minutės. Iš pradžių šeimininkų klubo žaidėjas puikiu smūgiu iš toli sudrebino vartų skersinį, o po kelių akimirkų varžovą baudos aikštelėje suklaidinęs Ernestas Veliulis iš itin dėkingos situacijos smūgiavo virš vartų.

Arti tikslo buvo ir Artūras Kurbangalijevas, bet jo galva smūgiuotą kamuolį už galinės linijos nukreipė Donatas Mikučionis. Iš karto po pakelto kampinio „Dainavos“ baudos aikštelėje kilo gaisras ir laiku susiorientavęs E.Veliulis tiksliu smūgiu iš arti išvedė savo komandą į priekį.

Po įmušto įvarčio „Klaipėdos granito“ žaidėjai užtikrintai kontroliavo rungtynių eigą, tačiau regzti pavojingas atakas sekėsi gana sunkiai. Didelėmis pajėgomis gynęsi alytiškiai kovodavo iki galo ir neleisdavo pralaužti savo tvirtovės. Vis tik pirmojo kėlinio pabaigoje dzūkų komandos gynėjai galėjo būti tik stebėtojais, kai iš idealios progos vienu lietimu smūgiavęs Dominykas Galkevičius nepataikė į vartus, kamuolys skriejo virš vartų.

Šį kartą „Dainava“ paneigė nemalonią tradiciją ir antrame kėlinyje atrodė gana konkurencingai. Užtikrintai gynęsi jie nevengė kartas nuo karto atakuoti, tačiau uždirbti kampiniai naudos neatnešdavo.

Gana blankiai atrodę šeimininkai atakavo statiškai, tačiau savo progų turėjo – du kartus iš gerų padėčių netaikliai smūgiavo Olegas Dmytrenko.

Įpusėjus antrajam kėliniui „Klaipėdos granitas“ kiek ryškiau valdė situaciją aikštėje ir pelnytai padvigubino rezultatą. Puikaus Boriso Ignatjevo perdavimo kulnu sulaukęs D.Galkevičius iš arti smūgiavo tiesiai į D.Mikučionį, tačiau prie atšokusio kamuolio pirmasis suskubo po keitimo pasirodęs Gadži Adžijevas ir pasiuntė jį į vartus.

Per likusį laiką šeimininkai itin pavojingų progų nesukūrė, tačiau kartą jiems šyptelėjo fortūna. „Dainavos“ puolimo lyderis Kęstutis Balčiūnas puikiai baudos aikštelėje suklaidino gynėją Roką Simanavičių ir turėjo puikią progą sušvelninti rezultatą, deja, stipriai smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų. „Klaipėdos granitas“ – Alytaus „Dainava“ 2:0 (1:0)

“Klaipėdos granitas”: P.Pocius, R.Borusas (46 min. G.Adžijevas), A.Lukošius, R.Simanavičius, O.Tarasenko, O.Dmytrenko, D.Galkevičius, Z.Jesipovas (79 min. H.Wakino), A.Kurbangalijevas (46 min. B.Ignatjevas), J.Morozas, E.Veliulis.

„Dainava“: D.Mikučionis, E.Chvesko, E.Baranauskas, T.Gustaitis, R.Padegimas (87 min. N.Čeplinskas), N.Kavaliauskas, I.Keldušis, S.Šeštavickas (91 min. V.Ruzgas), D.Kumeta, T.Leskauskas, K.Balčiūnas.

Įvarčiai: E.Veliulis (14), G.Adžijevas (74)

Geltonos kortelės: I.Keldušis (77), R.Padegimas (84)

Raudonos kortelės:

„SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

10. Alytaus „Dainava" 14 0 0 14 1:75 0

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai: R.Beniušis („Kruoja“) – 8, Elivelto ir L.Kochanauskas (abu „Ekranas“), J.Wilkas („Žalgiris) – 7 įvarčiai.