0

„Lietuvos rytas“ Eurolygoje patyrė ketvirtą nesėkmę. Jis išvykoje rezultatu 77:88 (16:19, 24:23, 16:20, 21:26) nusileido Belgrado „Crvena Zvezda“ klubui.

Rungtynių eiga:

Varžovai pirmos atakos metu užsidirbo nesportinę pražangą, o "Lietuvos rytas" išsiveržė į priekį 3:0, tačiau netrukus pirmavo jau šeimininkai 6:3. Antroje kėlinio pusėje aikštės šeimininkams sekėsi geriau, vienu metu jie pabėgo į preikį net 16:9. Tačiau iki ketvirčio pabaigos vilniečiai sumažino atsilikimą 16:19.

Antrąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo serbai, tačiau vilniečiai sugebėjo išlyginti rezultątą 24:24. Taip pat ir kėlinio pabaigoje taiklus S. Babrausko tritaškis išlygino rezultatą, tačiau šeimininkai dar spėjo išsiveržti į priekį 42:40.

Trečiąjį kėlinį keturias taškais iš eilės pradėjo Belgrado krepšininkai, tačiau du tritaškius iš eilės pataikęs R. Seibutis išlygino rezultatą 46:46. Vis dėlto, kėlinys baigėsi vilniečių deficitu 56:62.

Ketvirtojo kėlinio pradžia vilniečiams taip pat nebuvo sėkminga, o Belgrado krepšininkai spurtavo 8:3 ir įgijo dviženklį pranašumą 70:59. Kėlinio viduryje Omarui Cookui buvo skirta nesportinė pražanga ir rungtynėse jau nebeliko intrigos.

„Crvena Zvezda“: J.Blažičius 16, B.Schilbas 14..

„Lietuvos rytas“: R.Seibutis ir M.Gecevičius – po 17, J.Palaciosas 13, S.Jelovacas 11, S.Babrauskas 6, O.Cookas (10 rez. perd.) ir D.Songaila - po 4, T.Lydeka ir M.Tepičius – po 2, A.Glyniadakis 1.