Trečiadienį Ispanijos ACB krepšinio lygos pirmenybėse sužaisti trys ketvirtojo turo mačai, kuriuose ketvirtąją pergalę iškovojo Arvydo Macijausko Vitorijos "Tau Ceramica" klubas ir antrąjį pralaimėjimą patyrė, Donato Slaninos Seviljos "Caja San Fernando" ekipa.

"Tau Ceramica" krepšininkai trečiadienį namie 88:81 (20:19, 30:18, 25:20, 13:24) nugalėjo Alikantės "Etosa" penketuką ir tapo vienvaldžiais aštuoniolikos komandų lyderiais.

Per 29 minutes pelnęs 15 taškų A.Macijauskas buvo ketvirtas komandoje pagal rezultatyvumą. Lietuvis pataikė 5 dvitaškius iš 9, vieną tritaškį iš 4, abu baudos metimus, po krepšiais atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo varžovų metimą.

Rezultatyviau už A.Macijauską žaidė Luisas Scola (20 tšk.), Kornelis Davidas (19 tšk.) ir Andreas Nocionis (18 tšk.).

Svečių ekipoje sėkmingiausiai žaidė Lou Rue (Lo Ru, 24 tšk.) ir Lucijus Angulas (22 tšk.).

Seviljos "Caja San Fernando" komanda namie 79:86 (19:22, 18:13, 25:22, 17:29) nusileido Badalonos "Juventut" klubui ir su dviem pergalėm bei dviem pralaimėjimais smuktelėjo į dešimtąją poziciją.

D.Slanina trečiadienį per 32,5 minutes pelnė 11 taškų. Jis pataikė du dvitaškius iš 8, 1 tritaškį iš 4, 4 baudos metimus iš 5 ir atkovojo du kamuolius.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė Danya Abramsas, pelnęs 18 taškų.

Varžovų ekipoje išsiskyrė Jamies Arnoldas (19 tšk.) ir Žanas Tabakas (15 tšk.).

Trečiosiose trečiadienio rungtynėse Las Palmo "Auna" namie 75:57 nugalėjo pirmąją nesėkmę patyrusią Madrido "Adecco Estudiantes" ekipą.