Kėdainių „Nevėžio“ (8-13) komanda net keturias su puse minutės lemiamame ketvirtyje negalėjo pelnyti nė taško ir Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) patyrė penktą nesėkmę iš eilės.

Gintaro Leonavičiaus auklėtiniai išvykoje 60:73 (13:23, 19:18, 19:13, 9:19) po atkaklios kovos turėjo pripažinti Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (14-9) žaidėjų pranašumą.

Paskutiniame susitikimo kėlinyje sužaidus kiek daugiau nei tris minutes minimalią persvarą dar turėjo „Nevėžis“ (56:55), tačiau šeimininkai šovė į priekį 10:0 bei nutolo (65:56, 34-ąją min.).

Valdas Dabkus dar dvitaškiu sumažino atsilikimą iki 7 taškų (60:67, 38-ąją min.), bet pats netruku užsidirbo techninę pražangą ir paskandino visas viltis pakovoti dėl pergalės.

Šiame mače „Nevėžis“ vertėsi be pagrindinio įžaidėjo Žydrūno Kelio, kuris apsirgo.

„Pieno žvaigždės“: Egidijus Dimša 17 (11 atk. kam.), Žygimantas Jonušas 13 (0/3 trit.), Dovydas Redikas 12, Artūras Jomantas 12.

„Nevėžis“: Tauras Jogėla 18, Šarūnas Kulevičius 13, Vidas Ginevičius 11, Valdas Dabkus 8 (15 atk. kam.).

Šios komandos tarpusavyje vėl susitiks už dviejų dienų (02.20), kuomet Pasvalyje bus žaidžiamas Lietuvos krepšinio federacijos (LKL) taurės turnyro mačas. Pirmąją akistatą Kėdainiuose 86:77 laimėjo taip pat pasvaliečiai.