Jonavos sporto klubo krepšininkai penktadienį tapo draugiško keturių krepšinio komandų turnyro Joniškyje nugalėtojais. Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai turnyro finale 101:79 (24:20, 29:21, 18:26, 30:12) sutriuškino kitą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ekipą Raseinių „Rasus“.

Ketvirtadienį jonaviečiai turnyro pusfinalyje įveikė Joniškio „Delikatesą“ ir taip įsirašė pirmąją pergalę draugiškų rungtynių maratone. Prieš 2016-2017 m. NKL sezono pradžią K. Naruševičiaus treniruojama ekipa dar išbandys jėgas turnyre Tauragėje.

Turnyro Joniškyje finale jonaviečiai ėmėsi iniciatyvos nuo pirmųjų rungtynių akimirkų ir, įpusėjus ketvirčiui, pirmavo rezultatu 14:8, informuoja klubas. Kėliniui artėjant į pabaigą, Jonavos krepšininkai pirmavo 22:14, tačiau „Rasų“ ekipa surengė spurtą 6:0 ir po pirmųjų dešimties minučių komandas teskyrė 4 taškai 24:20.

Antrajame kėlinyje abi ekipos keitėsi sėkmingais išpuoliais, tačiau ketvirčiui persiritus į antrąją dalį Jonavos sporto klubas padidino apsukas ir iki didžiosios pertraukos susikrovė dviženklį pranašumą 53:41.

Antroje rungtynių dalyje Raseinių krepšininkai pradėjo demonstruoti geresnį žaidimą ir pastebimai mažino atsilikimą nuo Jonavos ekipos. Prieš lemiamą kėlinį iš jonaviečių turėtos dviženklės persvaros buvo likę tik keturi taškai 71:67.

Pirmąją ketvirtojo kėlinio pusę aikštėje vyko lygių varžovų kova (83:79). Vaizdas aikštėje kardinaliai pasikeitė antrojo lemiamo kėlinio dalyje, per kurią jonaviečiai neleido varžovams pelnyti nė taško, o patys rungtynes užbaigė dominuojančiu spurtu 18:0, kuris įtvirtino Jonavos krepšininkų pergalę 101:79.

21 tašką nugalėtojams pelnė Vytautas Pikalavičius, 18 – Karolis Šarukas, 15 – Lukas Grabauskas, po 9 – Justas Vazalis, Tomas Rimša ir Evaldas Aniulis.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Šarūnas Vingelis (17 tšk.), Andrius Aleksandrovas (16 tšk.) , Tomas Galeckas (12 tšk.) ir Darius Marcinkevičius (10 taškų).