30
Keenanas Evansas  (Erikas Ovčarenko/ BNS nuotr.)

Kauno „Žalgiriui“ nepavyko padovanoti dar vienos pergalės savo sirgaliams. Žalgiriečiai namuose patyrė triuškinantį pralaimėjimą Pirėjo „Olympiacos“ klubui.

30

Pirmoje rungtynių pusėje aikštelėje virė įnirtinga kova, tačiau bent žingsneliu priekyje visada buvo varžovai, kurie dar trečiajame kėlinyje susikrovė solidžią persvarą.

Žalgiriečių pastangas vytis varžovus nugesindavo sėkmingi Pirėjo klubo krepšininkų išpuoliai. Pergalę varžovai iškovojo rezultatu 95:76.

Solidžiausiai žalgiriečių gretose vėl žaidė Keenanas Evansas, kuris pelnė 18 taškų ir surinko daugiausia naudingumo balų – 16.

Nepaisant solidaus pasirodymo, K. Evansas žurnalistams teigė, kad tiek jis, tiek visa komanda žaidė prastai: „Turėjome blogas rungtynes. Varžovai turėjo geresnį ritmą nei mes, pataikė metimus ir iškovojo pergalę.“

Kas nutiko antroje rungtynių pusėje? – žurnalistai pasiteiravo K. Evanso.

Tiesiog padarėme per daug klaidų ir paleidome rungtynes.

Ar jautėsi, kad komanda yra išsimušusi iš ritmo po ilgos pertraukos?

Taip, visada yra sunku žaisti po dviejų savaičių pertraukos. Kai kurie vaikinai atstovavo nacionalinę rinktinę. Bet tai negali būti pasiteisinimas mums. Turime būti fiziškesni, labiau bendrauti tarpusavyje. Žinojome, kad atvyksta gera komanda, turėjome būti tam pasiruošę.

Ar asmeniškai šiandien jauteisi geroje formoje?

Ne, žinoma, kad ne. Tikrai asmeniškai man nebuvo geros rungtynės.

Teko žaisti prieš vieną geriausių gynėjų „Eurolygoje“ T. Walkupą. Kiek sudėtinga buvo žaisti prieš jį?

Neteko šiandien daug žaisti prieš jį 1 prieš 1 situacijose. Jis yra fiziškas gynėjas, kuris apsunkina varžovams gyvenimą.

Šiandien jūsų ir Lauryno Biručio tandemas neveikė. Kas nutiko?

Visiems pasitaiko tokių dienų. Šiandien mes apskritai nežaidėme kaip komanda. Tad ne apie individualius pasirodymus reikia šnekėti.

Kaip jūs asmeniškai išnaudojote šią pertrauką „Eurolygoje“?

Turėjau kelias laisvas dienas. O taip, tai dirbome kiekvieną dieną, kol kiti vaikinai buvo nacionalinėje rinktinėje.

Kaip jums šiandien patiko sirgalių palaikymas?

Nuostabus. Visada būna nuostabus palaikymas. Bet norėjosi sirgaliams parodyti geresnę kovą. Net ir pralaimėjimo atveju, kova turėjo būti geresnė.

Kokią didžiausią pamoką galite pasiimti iš šių rungtynių?

Reikia nekartoti tų pačių klaidų. Turime būti labiau fiziški. Negalime leisti varžovams jaustis patogiai, kas šiandien ir nutiko.