Kauno „Žalgirio“ (19-1) krepšininkai laimėjo klaidų lenktynes prarasdami daugiau kamuolių už varžovus, tačiau pranašesni buvo taškų lenktynėse bei „Betsafe-LKL“ čempionate džiaugėsi pergale. Šalies čempionas sekmadienio vakarą namuose 99:70 (33:16, 23:21, 15:22, 28:11) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (3/15) komandą.

Po pirmųjų trijų mačo minučių Jure Zdovco auklėtiniai pirmavo 12:0, o kėlinio pabaigoje šeimininkai varžovus triuškino jau 33:14. Kauniečių pranašumas nekėlė abejonių ir antrajame kėlinyje, kuriame kauniečiai atitrūko 47:24.

Legionierių pastangų dėka Pasvalio klubas po pertraukos buvo priartėjęs 54:64, tačiau didesnio iššūkio mesti nepajėgė. Ketvirtajame kėlinyje žalgiriečiai vėl įjungė aukštesnę pavarą ir daugiausiai Karolio Lukošiūno pastangomis atstatė triuškinančią persvarą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė Karolis Lukošiūnas. Didžiąją dalį taškų pirmoje susitikimo pusėje surinkęs snaiperis pataikė šešis tritaškius iš aštuonių ir pelnė 20 taškų.

Joffrey Lauvergne'as prie pergalės pridėjo 15 taškų ir 7 atkovotus kamuolius.

Kauno klubas šiame susitikime vertėsi be traumuoto Janio Strelnieko ir be poilsio gavusių Luko Lekavičiaus, Tylerio Cavanaugh bei Edgaro Ulanovo.

„Žalgiris“: Karolis Lukošiūnas 20 (6/8 trit.), Joffrey Lauvergne'as 15 (7 atk. kam.), Nielsas Giffey 12, Tai'us Websteris 11 (10 rez. perd.), Regimantas Miniotas 10 (6 atk. kam.), Paulius Jankūnas 9 (8 atk. kam.).

„Pieno žvaigždės“: Paulius Petrilevičius 18, Randy Culpepperis ir Markellas Johnsonas (6 rez. perd.) po 15, Arnas Beručka 7, Žygimantas Skučas 6.